خلاقیت از سایت زنبور دانا

خلاقیت

بازی با رنگ ها(painting)

مهارت هدف:بالابردن قوه خلاقیت

مربوط به سنین: همه سنین

توضیح مختصر:بازی ساده و زیبایی که شما میتوانیدبرای رنگ آمیزی اشکال موجود در طرح، سر قلمو را در رنگ موردنظر خود فرو ببرید و با کلیک کردن بر نقطه مورد نظر آن را رنگ نمایید.همانطور که توجه کردید رنگها محدود به رنگهای اصلی می باشند و شما میتوانید رنگهای دیگر را با ترکیب رنگهای موجود به دست آورید.( کافی است که قلمورا در رنگهای مورد نظر فروببرید)

چیدمان باغچه(garden decor)

مهارت هدف:افزایش قوه خلاقیت

مربوط به سنین: همه سنین

توضیح مختصر:شما یک باغبان با سلیقه هستید وقصد داریدگلدانها و باغچه های کوچک خود را  با گلهل وسبزیجات موجود تزیین نمایید.برای این کار کافیست گلهل و هرچه که در نظر دارید را با ماوس انتخاب نمایید ودر محلی که دوست دارید قرار دهید.گلها هیچ وقت تمام نمی شوند وشما تا هرمیزان که علاقه دارید میتوانیدبه  باغچه خود جلوه دهید.

چیدمان گل(flower design shop)

مهارت هدف:افزایش قوه خلاقیت

مربوط به سنین: همه سنین

توضیح مختصر:شما میتوانید در دو حالت بازی کنید که شامل گزینه های اول و دوم می باشد. اگر اولین گزینه را انتخاب نمایید، شما باید مراحلی را طی کنید و در هر مرحله با توجه به سلایق و علایق مشتری ها دسته گل ویا گلدان موردنظر آنها را با گلهای مناسب تزیین نمایید، که با گذر از هر مرحله شما میتوانید به گلدانها وگلها و ابزارهای جدید دسترسی پیدا کنید. در حالت دوم شما خیلی از این امکانات را نخواهید داشت.(هنگامی که مشغول به گل آرایی هستید میتوانید از گزینه هایی که در زیر قسمت گلها و گلدانها موجود است گلها را تغییر سایز دهید ویا قرینه نمایید.)

پری خیاط(fairy tailor)

مهارت هدف:افزایش قوه خلاقیت

مربوط به سنین: همه سنین

توضیح مختصر:در ابتدای بازی یک داستان از پری خیاط ودستیارش میبینید و هنگامی که بازی شروع می شود شما باید چهار وسیله را با توجه به رنگ و طرح مورد علاقه خود، برای دوخت یک لباس انتخاب نمایید. که شامل۱-طرح لباس، ۲-پارچه، ۳-نخ وسوزن و ۴- دکمه، می باشد. در پایان بر روی گزینه SHOW OFF کلیک نمایید تا نتیجه را مشاهده نمایید.

 

/ 0 نظر / 22 بازدید